QUAD ESL 2812 – Elektrostatyczne kolumny głośnikowe EX-DEMO wyprzedaż PROMOCJA

AVM Ovation SD 8.3 – Przedwzmacniacz z funkcjami sieciowymi
15 stycznia, 2024

27.900 

Legendarne konstrukcje elektrostatyczne wyprodukowane w Wielkiej Brytanii. Brzmienie trudno osiągalne dla klasycznych konstrukcji. Promocja / Wyprzedaż.

Mniejsze z dwóch aktualnie dostępnych modeli brytyjskiego producenta. Legendarne konstrukcje. Brzmienie trudno osiągalne w przypadku klasycznych konstrukcji. Duży panel generujący dźwięk przekazuje niesamowitą przestrzeń i szczegółowość.

W skrócie

Egzemplarze ex-demo, to znaczy wyjęte z oryginalnych opakowań i prezentowane w sklepie. Pełna dwuletnia gwarancja. Wyprzedaż magazynu po rezygnacji z krajowej dystrybucji. Okazja cenowa! Dostępne są także inne egzemplarze oryginalnie zapakowane (z mniejszym upustem) oraz większe modele ESL-2912.
Kolumny w bardzo dobrym stanie, traktowane jako nowe. W pełni sprawne. W komplecie oryginalne opakowanie i akcesoria. Cena nowych kolumn wynosi 11.000 EUR. Wykończenie kolorystyczne – drewno, wysoki połysk.
 

Świetna opcja do wzmacniaczy lampowych, takich jak Encore Seven SYNCHRONICITY z naszej oferty.


Opis i specyfikacja

Jest to najnowsza wersja wysoko cenionej serii ESL. Odświeżona konstrukcja klasycznych kolumn ESL-2805. Modele ESL-2812 są aktualnie w ciągłej produkcji w ofercie producenta.
Pełna specyfikacja na stronie producenta: https://www.quad-hifi.co.uk/esl-2812/
Możliwość wysyłki na paletach lub dowozu osobistego (dodatkowy koszt do uzgodnienia w zależności od lokalizacji). Faktura sprzedaży VAT.
marka

dostępność

od ręki

gwarancja

2 lata

pytania

Krzysztof, tel. 886-586-554

stan