EGG-SHELL TanQ & CIARRY – Unikalny zestaw stereo

AVM SD 3.2 - Odtwarzacz strumieniowy
AVM Evolution SD3.2 – Odtwarzacz strumieniowy
5 maja, 2019
AVM Ovation A6.2 - MOSFET-owy wzmacniacz stereo
AVM Ovation A 6.2 – Zaawansowany wzmacniacz stereo klasy A/AB
8 maja, 2019

54.900 

Wzmacniacz lampowy SET (Single-Ended Triode) klasy A i bipolarne (otwarte odgrody) kolumny głośnikowe to rzadki zestaw. Brzmienie trudne do podrobienia, niepowtarzalne i wciągające.

Kategoria: Tag:

Wzmacniacz lampowy SET (Single-Ended Triode) klasy A i bipolarne (otwarte odgrody) kolumny głośnikowe to rzadki zestaw. Brzmienie trudne do podrobienia, niepowtarzalne i wciągające. Wygląd kompletu stonowany i ponadczasowy. Całkowicie polski komplet. W małych manufakturach powstają rzeczy, które przebijają mainstreamowe produkty i znane logotypy.

Marka CIARRY to gwarancja doskonałego, szlachetnego dźwięku. W swoich konstrukcjach rozwija głównie koncepcję kolumn otwartych. Całość uzupełnia klasyczny wygląd oraz najwyższa jakość wykonania. Marka EGG-SHELL to powrót do klasyki wzmacniaczy lampowych w nowoczesnym, niepowtarzalnym wzornictwie wykonanym ręcznie z pietyzmem.

 CIARRY KG-5040

CIARRY KG-5040 - kolumny bipolarne otwarte

Zostały zbudowane dla melomanów. Jako kolumny otwarte różnią się od kolumn typu bas-refleks sposobem propagacji fal dźwiękowych w przestrzeni odsłuchowej. Dzięki swojej 4-drożnej otwartej konstrukcji, zastosowanym rozwiązaniom i wysokiej klasy elementom oferują nieznaną dotąd dla wielu słuchaczy autentyczność i naturalność przekazu. Wokale i poszczególne instrumenty brzmią silnie i dynamicznie. Zachowują przy tym fantastyczną rozdzielczość. Na wirtualnej scenie dokładnie słyszymy skąd dociera każda nuta. Jesteśmy w stanie rozpoznać każdą składową dźwięku. Muzyka wypełnią całą przestrzeń wzmagając wielokrotnie intensywność przeżyć. CIARRY grają organicznym, pełnym dźwiękiem. Potrafią pokazać moc i delikatność zaskakując swoje audytorium. KG-5040 spełniają marzenia o perfekcyjnym odtworzeniu każdego dźwięku w domowym zaciszu. Nie ma znaczenia skąd pochodzi. Czy to sala koncertowa, klub jazzowy, opera, studio czy stadion, CIARRY KG-5040 wykonają perfekcyjnie swoje zadanie: przeniosą nas w porywający świat muzyki! Gwarancja 2 lata.

EGG-SHELL TANQ

Wzmcniacz lampowy klasy premium

20-watowy wzmacniacz lampowy typu SET klasy A, nadaje muzyce plastyczności i namacalności. Wybrzmiewa wszelkie detale, odtwarza scenę wszerz i wgłąb, pozostawiając wrażenie uczestnictwa w koncercie na żywo. Świetnie kontroluje bas, pokazuje niuanse w wysokim zakresie częstotliwości, tak ważnym dla instrumentów perkusyjnych i wreszcie nie ma sobie równych w średnicy, z której pochodzą między innymi wokale. Muzyka jest namacalna i trójwymiarowa. Posiada odpowiednią fakturę i dociążenie zarówno w mikro, jak i w makroskali. Brzmienie pozbawione suchości, jest przyjemne i nieefekciarskie. Dzięki temu odsłuch o cechach naturalności jest przyjemny przez wiele godzin. TANQ to także niepowtarzalny design, wyróżniający ten wzmacniacz spośród rzeszy przeciętnego i nudnego w wyglądzie sprzętu audio. Dopełnieniem unikalności jest innowacyjny i jedyny na świecie drewniany żyroskopowy pilot sferyczny RCX. W tym zestawie wzmacniacz wyposażony jest w ręcznie produkowane w Czechach lampy elektronowe KT88 firmy KR Audio. Gwarancja 3 lata.

Komponenty audio o takich cechach doskonale zgrywają się ze sobą tworząc jeden z najlepszych zestawów Hi-Fi, jakie dane nam było poznać w tym zakresie cenowym.

Obie marki spotkały się w ramach działań Polskiego Klastra Audio i pokazały swój potencjał podczas pierwszej edycji targów Electronics Show w Warszawie w 2018 roku, choć wtedy jeszcze w innej konfiguracji. Zestaw EGG-SHELL i CIARRY pierwszy raz oczarował najpierw recenzenta High Fidelity, a następnie wielu słuchaczy podczas Audio Video Show 2018 w Warszawie. Jesteśmy obecnie jedynym miejscem sprzedaży zestawu EGG-SHELL TANQ + CIARRY KG-5040. Oferujemy komplet z upustem 5.000 zł.

 

dostepnosc

na zamówienie

gwarancja

2 lata

stan

pytania

Krzysztof, tel. 886-586-554

marka