EGG-SHELL – wzmacniacze lampowe

Kolumny głośnikowe Duevel w Perfect Audio
Duevel – kolumny głośnikowe omnipolarne
25 lipca, 2019
Melco Audio - serwery muzyczne
Melco Audio – serwery i biblioteki muzyczne
26 grudnia, 2019

Dlaczego wybrałem polskie wzmacniacze lampowe EGG-SHELL?

Jeśli muzyka ma mieć lampowe brzmienie, ukochane przez melomanów, z nastawieniem na muzykę kameralną, klasyczną, jazz, wokale, akustykę, żywe instrumenty i nieciężki rock, a wzmacniacz ma mieć indywidualny wygląd, to moim zdaniem w Polsce, ale także wśród zagranicznej konkurencji, nie ma lepszych urządzeń od EGG-SHELL w swojej klasie cenowej. Marka istnieje od 2012 roku i w tym czasie zdążyła zbudować pokaźne portfolio (10 modeli w 3 seriach), zebrać kilka nagród i zdobyć uznanie dziennikarzy i klientów tak w Polsce, jak i zagranicą. Wzmacniacze wykonywane są wg starej dobrej szkoły łączenia elementów punkt w punkt bez płytek drukowanych. Charakteryzuje je niesamowite wzornictwo wyróżniające produkty spośród innych i brzmienie, które docenia każdy po pierwszym spotkaniu z urządzeniem.


Firma jest wierna zasadzie budowania sprzętu audio ze starannością i z trwałych materiałów, a przy tym dobrze zaprojektowanego. Na równi z dbałością o brzmienie stawia projekt plastyczny. Dzięki temu ma do zaoferowania urządzenia unikalne, bardzo charakterystyczne, których nie można pomylić z niczym innym. Wzmacniacze EGG-SHELL, jeśli zostaną dobrze zestawione z odpowiednimi kolumnami głośnikowymi, odwdzięczają się piękną szeroką sceną, detalami w muzyce, nienachalnym i niemęczącym przekazem. Już niejeden recenzent zachwycił się ich brzmieniem (kilka nagród w tym Produkt Roku 2016 jest na koncie firmy) i niejeden klient kupuje kolejne pojawiające się wersje nie chcąc nic innego. Firma umożliwia swoim klientom upgrede'owanie do nowszych wersji lub wyższych serii.

Wszystkie modele wzmacniaczy lampowych EGG-SHELL na rok 2019 mieszczą się w 3 seriach. Topową jest TanQ. Najstarszą Prestige. Serią budżetową Classic.

Wzmacniacze lampowe EGG-SHELL - 3 lata gwarancji

Gwarancja producenta

3 lata gwarancji na serie TanQ i Prestige

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?