Duevel – kolumny głośnikowe omnipolarne

Marka Davis Acoustics w Perfect Audio
Davis Acoustics – kolumny głośnikowe
25 lipca, 2019
Wzmcniacz lampowy klasy premium
EGG-SHELL – wzmacniacze lampowe
6 czerwca, 2019

Dlaczego Duevel?

Niemiecka marka od wielu lat fascynuje konsekwencją działania. Jej specjalnością jest budowa kolumn głośnikowych omnipolarnych. Oprócz przestrzennego dźwięku, produkty charakteryzują się niezwykłym wyglądem. Design jest niepowtarzalny i tylko dla odważnych. Ale przecież taki też jest mój wybór oferowania Państwu właśnie tego typu urządzeń audio. Duevel wpisuje się doskonale w moje założenia.

Aby nie musieli Państwo wierzyć tylko i wyłącznie moim słowom, dla potwierdzenia niesamowitości tych kolumn i trochę też usprawiedliwienia włączenia ich do mojej oferty, przytoczę fragment recenzji z magazynu High Fidelity.

Redaktor Wojciech Pacuła pisał tak:

Kolumny tego niemieckiego producenta wyglądają bowiem kosmicznie, jakby je przeniesiono wprost z planu filmu "Man In Black", z dwoma spodkami, które wylądowały na wysokim prostopadłościanie. I patrząc na nie, widząc dziwne kształty, podświadomie oczekujemy dziwnego dźwięku. Duevele nieodmiennie intrygowały wszystkich moich znajomych, którzy w czasie, kiedy kolumny gościły w moim systemie, odwiedzili mnie. Kiwali głowami nad dziwactwami tego świata, dopóki nie usłyszeli, co te kolumny potrafią. Bo każdy powinien co jakiś czas posłuchać czegoś innego. Posłuchajmy więc Dueveli, a zobaczymy, że z dziwnych kolumn dobywa się fantastyczny dźwięk o cechach, jakich próżno by szukać w wielu innych konstrukcjach, bez względu na cenę.

Zapraszam na odsłuchy!

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?