O nas


Grzegorz - od lat pasjonuje się dobrym brzmieniem i nowymi technologiami w audio.

Krzysztof - sympatyk technologii lampowej i estetyki sprzętu audio.


Zapraszamy, zespół Perfect Audio
Podjęliśmy się karkołomnego zadania, jakim jest wyszukiwanie niszowych, mniej znanych marek i ich promocja wśród zalewu mainstreamowych urządzeń, reklamowanych dzięki wsparciu ogromnych budżetów wielkich korporacji. Trudnym zadaniem jest także walka ze stereotypami w świecie audio. W rezultacie naszych działań najbardziej cieszą dwie rzeczy: najpierw zdziwienie klientów słuchających oferowanych przez nas urządzeń i skonfigurowanych systemów w oparciu o marki, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeli, w tym polskie. A potem cieszą podziękowania docierające od zadowolonych klientów, słuchających swojej ulubionej muzyki na sprzęcie, którego nie zaoferowałby im żaden salon audio w Polsce.

Grzegorz:


Jestem miłośnikiem nowoczesnych technologii w świecie audio. Przez wiele lat mieszkałem w Niemczech, gdzie zdobywałem doświadczenie i wiedzę, mając bezpośrednią styczność ze sprzętem audio wysokiej klasy oraz dostęp do prasy, w której nowinki techniczne pojawiały się szybciej niż w innych krajach. Rezultatem pobytu w Niemczech jest moja osobista znajomość z Udo Besserem, właścicielem marki AVM, produkującej hi-endowe odtwarzacze strumieniowe, odtwarzacze CD, wzmacniacze oraz urządzenia all-in-one.

Krzysztof:


Poszukując ulubionego brzmienia zatrzymałem się na sprzęcie lampowym. W 2010 roku uruchomiłem produkcję wzmacniaczy lampowych pod marką EGG-SHELL, a obecnie ENCORE SEVEN.
Jestem fotografem muzycznym. Spędzam wiele czasu na koncertach i dobrze wiem jak brzmi muzyka na żywo. Powołałem do życia MPC - Music Photographers Collective, miejsce w internecie z dobrą fotografią muzyczną.
parallax background
 

Naszym celem jest oferowanie kompletnych i unikalnych zestawów audio

Staramy się tak dobierać elementy zestawów audio, aby spełnić wszystkie oczekiwania użytkownika wobec jakości dźwięku i przyjemności brzmienia, co w rezultacie ma jak najbardziej zbliżyć słuchacza do tych emocji, jakie towarzyszą mu podczas słuchania muzyki na żywo.

Jednocześnie staramy się dobierać elementy systemu pod względem wizualnym. System powinien być ozdobą każdego salonu i pasować do charakteru wnętrza. Możliwy jest tuning wizualny, zwłaszcza kolumn głośnikowych (lakierowanie, obijanie naturalnym kamieniem itp.).

System audio dopasowany do wymagań użytkownika


Praktykując zasadę "slow shoppingu" staramy się zacząć od wywiadu i poznania potrzeb, a jeśli jest to możliwe, zapraszamy na odsłuch. Ostateczną decyzję podejmuje jednak zawsze przyszły użytkownik, na bazie jak najlepiej przekazanych od nas informacji i wskazówek.

AVM SD 3.2 - Odtwarzacz strumieniowy
1

Źródło

Wybór źródła podpowiadam po wcześniejszym poznaniu Państwa potrzeb i zasobów muzycznych (płyty, własne pliki, muzyka z internetu)
Wzmcniacz lampowy klasy premium
2

Wzmacniacz

Wzmacniacz jest sercem zestawu i w dużej mierze kształtuje charakter brzmienia. Musi być odpowiedni do słuchanej muzyki oraz wielkości pomieszczenia.
davis-acoustics
2

Kolumny

Kolumny głośnikowe dobieram do wielkości pomieszczenia, wzmacniacza i dopasowania wyglądem do pomieszczenia oraz rodzaju muzyki
audiomica
4

Okablowanie

Kable audio spinają całość i dopełniają brzmienie - muszą być odpowiednio dobrane do charakteru muzyki i poszczególnych elementów