Perfect Audio Hi-Fi

sprzęt audio klasy premium

     Perfect Audio Hi-Fi

     sprzęt audio klasy premium

         Melco Audio – serwery i biblioteki muzyczne

         Black Rhodium w Perfect Audio
         Black Rhodium – kable audio
         Lipiec 25, 2019

         Melco Audio – serwery i biblioteki muzyczne

         Melco Audio - serwery muzyczne

         Serwery i biblioteki muzyczne

         MELCO jest skrótem pełnej nazwy Maki Engineering Laboratory Company.

         Firma została założona przez Makoto Maki w 1975 roku w Japonii i od początku projektowała oraz produkowała najlepsze komponenty audio tamtych czasów. Obecnie funkcjonuje pod nazwą Melco Syncrets Inc. jako spółka-córka Melco Holdings Inc. - właścicieli najsłynniejszego i największego producenta urządzeń peryferyjnych „Buffalo Inc.” w Japonii. Obecnie firma szczyci się tym, że ponownie ożywiła znaną markę Melco, oferującą wymagającym audiofilom najwyższej klasy komponenty sieciowe audio, wzorowane na bardzo cenionych wczesnych produktach firmy Melco, jednocześnie uwzględniając najnowsze badania nad niezawodnymi, wysokowydajnymi urządzeniami sieciowymi i pamięcią masową. W lutym 2014 firma Buffalo Inc. uruchomiła projekt Audiophile NAS, w ramach którego zaprezentowano pierwszy na świecie komponent źródłowy dla audiofilów, który umożliwia dostęp, przechowywanie oraz dystrybucję muzyki cyfrowej wysokiej jakości (Hi-Res) bez żadnych kompromisów w odniesieniu do komputerów.

         Dlaczego właśnie Melco w mojej ofercie?

         Melco jest największym producentem urządzeń peryferyjnych w Japonii, który oferuje zaawansowane produkty takie jak routery bezprzewodowe, przełączniki sieciowe oraz urządzeniami pamięci masowej, jak dyski sieciowe NAS. Melco ma więc ogromne doświadczenie w tym, co stanowi bazę urządzeń typu serwer muzyczny.


         Od kiedy Melco weszło w świat audio używając do tego swoich własnych technologii, badań, doświadczenia i wiedzy, nie miałem wątpliwości, że sięgam po najlepsze urządzenia na świecie. Pierwsza generacja urządzeń Melco osiągnęła wielki sukces i zmieniła NAS w prawdziwą „bibliotekę muzyczną”. Seria MELCO N1 jest zarówno pamięcią muzyczną, jak i serwerem do łatwego połączenia UPnP, a także źródłem USB-DAC. Produkty z serii MELCO N1 są uznawane na całym świecie przez dziennikarzy czasopism Hi-Fi. To po prostu najlepszy możliwy i bezkompromisowy wybór. Melco doskonale łączy się z urządzeniami AVM w kompletny zestaw do odtwarzania muzyki w najwyższej jakości. Aktualnie trudno na rynku o coś lepszego.