Perfect Audio Hi-Fi

sprzęt audio klasy premium

     Perfect Audio Hi-Fi

     sprzęt audio klasy premium

         EGG-SHELL – wzmacniacze lampowe

         Kolumny głośnikowe Duevel w Perfect Audio
         Duevel – kolumny głośnikowe omnipolarne
         Lipiec 25, 2019
         AVM Ovation A6.2 - MOSFET-owy wzmacniacz stereo
         AVM – odtwarzacze cyfrowe i wzmacniacze
         Czerwiec 6, 2019

         EGG-SHELL – wzmacniacze lampowe

         Wzmcniacz lampowy klasy premium

         Dlaczego wybrałem polskie wzmacniacze lampowe EGG-SHELL?

         Jeśli muzyka ma mieć lampowe brzmienie, ukochane przez melomanów, z nastawieniem na muzykę kameralną, klasyczną, jazz, wokale, akustykę, żywe instrumenty i nieciężki rock, a wzmacniacz ma mieć indywidualny wygląd, to moim zdaniem w Polsce, ale także wśród zagranicznej konkurencji, nie ma lepszych urządzeń od EGG-SHELL w swojej klasie cenowej. Marka istnieje od 2012 roku i w tym czasie zdążyła zbudować pokaźne portfolio (10 modeli w 3 seriach), zebrać kilka nagród i zdobyć uznanie dziennikarzy i klientów tak w Polsce, jak i zagranicą. Wzmacniacze wykonywane są wg starej dobrej szkoły łączenia elementów punkt w punkt bez płytek drukowanych. Charakteryzuje je niesamowite wzornictwo wyróżniające produkty spośród innych i brzmienie, które docenia każdy po pierwszym spotkaniu z urządzeniem.


         Firma jest wierna zasadzie budowania sprzętu audio ze starannością i z trwałych materiałów, a przy tym dobrze zaprojektowanego. Na równi z dbałością o brzmienie stawia projekt plastyczny. Dzięki temu ma do zaoferowania urządzenia unikalne, bardzo charakterystyczne, których nie można pomylić z niczym innym. Wzmacniacze EGG-SHELL, jeśli zostaną dobrze zestawione z odpowiednimi kolumnami głośnikowymi, odwdzięczają się piękną szeroką sceną, detalami w muzyce, nienachalnym i niemęczącym przekazem. Już niejeden recenzent zachwycił się ich brzmieniem (kilka nagród w tym Produkt Roku 2016 jest na koncie firmy) i niejeden klient kupuje kolejne pojawiające się wersje nie chcąc nic innego. Firma umożliwia swoim klientom upgrede'owanie do nowszych wersji lub wyższych serii.

         Wzmacniacze lampowe EGG-SHELL modele 2019

         Wszystkie modele wzmacniaczy lampowych EGG-SHELL na rok 2019 mieszczą się w 3 seriach. Topową jest TanQ. Najstarszą Prestige. Serią budżetową Classic.

         Wzmacniacze lampowe EGG-SHELL - 3 lata gwarancji

         Gwarancja producenta

         3 lata gwarancji na serie TanQ i Prestige