Duevel Bella Luna Diamante – edycje specjalne

Jak najtaniej zainstalować i używać Roona
26 października, 2021

Omnipolarne kolumny głośnikowe Bella Luna Diamante w wyjątkowym wykończeniu. Tylko po jednej parze. Specjalne edycje. Unikalna kolorystyka. Szansa posiadania niepowtarzalnych głośników.

Niemiecka firma Duevel zajmująca się od wielu lat konstruowaniem kolumn głośnikowych generujących dźwięk przestrzenny, rozpoczyna realizację ciekawego projektu. I tak już unikalne produkty, będą teraz jeszcze bardziej niepowtarzalne. Firma postanowiła oferować pojedyncze sztuki lub bardzo małe partie kolumn wykończone w wyjątkowo atrakcyjnych kolorach. Jak to ma działać? Otóż, producent będzie wykonywał obudowy swoich kolumn w różnej kolorystyce i różnych wariantach wykończenia powierzchni – na matowo, błyszcząco, perłowo itp. Najpierw powstaną obudowy, które następnie zostaną starannie sfotografowane, by możliwie jak najwierniej oddać niuanse wykończenia i wówczas będą prezentowane za pośrednictwem przedstawicieli handlowych, takich jak Perfect Audio w Polsce. Zainteresowane osoby będą mogły zarezerwować interesującą ich parę kolumnę, która zostanie następnie uzbrojona, to znaczy zaopatrzona w elektronikę i przetworniki stając się pełnowartościowym grającym głośnikiem. Czas potrzebny na uzbrojenie to ok. 3 tygodnie. Tak więc bardzo szybko od momentu zamówienia, kolumna może trafić do rąk właściciela, ponieważ nie będzie budowana od zera.

Ta interesująca oferta skierowana jest do osób chcących się wyróżnić i posiadać sprzęt audio naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny. Pierwsza partia dotyczy modeli Bella Luna Diamante i aktualnie (październik 2021) jest właśnie zaprezentowana. W naszym katalogu produktów (w sklepie) przygotowaliśmy oddzielne

Jak grają Bella Luny, można posłuchać w naszym pokoju odsłuchowym na Śląsku (Gołkowice – łatwy i szybki dojazd autostradą A1) lub przeczytać w teście redaktora Wojciecha Pacuły w magazynie High Fidelity (artykuł – czytaj tutaj). A jak wyglądają cztery pierwsze propozycje kolorystyczne, pokazujemy poniżej.Zapraszamy na odsłuchy oraz do składania rezerwacji wybranych egzemplarzy. Można także przedstawić własną propozycję kolorystyczną.

Wszystkie aktualnie dostępne od ręki kolumny głośnikowe Duevel znaleźć można na naszej stronie klikając tutaj, gdzie prezentujemy więcej zdjęć.