Perfect Audio Hi-Fi

sprzęt audio klasy premium

     Perfect Audio Hi-Fi

     sprzęt audio klasy premium

         O mnie


         Od lat pasjonuję się dobrym brzmieniem i nowymi technologiami w audio. Dobieram komponenty tak, by tworząc spójny system, oferowały perfekcyjny dźwięk i doskonale wyglądały w salonie.


         Zapraszam, Grzegorz Pardubicki
         Podjąłem się karkołomnego zadania, jakim jest wyszukiwanie niszowych, mniej znanych marek i ich promocja wśród zalewu mainstreamowych urządzeń reklamowanych dzięki wsparciu ogromnych budżetów wielkich korporacji. Trudnym zadaniem jest także walka ze stereotypami mówiącymi o tym, że tylko znane marki mogą zapewnić odpowiednio dobre brzmienie, a dodatkowo sprzęt polskiej produkcji jest mało atrakcyjny i kiepskiej jakości. W rezultacie moich działań najbardziej cieszą mnie dwie rzeczy: najpierw zdziwienie klientów słuchających oferowanych przeze mnie urządzeń i skonfigurowanych systemów w oparciu o marki, o których nigdy nie słyszeli. A potem cieszą podziękowania docierające do mnie czasem kilkukrotnie od tych samych zadowolonych klientów, słuchających swojej ulubionej muzyki na sprzęcie, którego nie zaoferowałby im żaden salon audio w Polsce.

         Strumieniowanie muzyki, stereo i kino domowe


         Jestem miłośnikiem nowoczesnych technologii w świecie audio. Przez wiele lat mieszkałem w Niemczech, gdzie zdobywałem doświadczenie i wiedzę, mając bezpośrednią styczność ze sprzętem audio wysokiej klasy oraz dostęp do prasy, w której nowinki techniczne pojawiały się szybciej niż w innych krajach. Rezultatem pobytu w Niemczech jest moja osobista znajomość z Udo Besserem, właścicielem marki AVM, produkującej hi-endowe odtwarzacze strumieniowe, odtwarzacze CD, wzmacniacze oraz urządzenia all-in-one.

         Od lat prowadzę prezentacje sprzętu high-end audio zarówno podczas wydarzeń branżowych (High-End Monachium, Audio Show Warszawa, Electronics Show Warszawa itp.), jak i na małych eventach w kameralnym gronie, przedstawiając zalety i najwyższe walory dobrego sprzętu audio oraz dzieląc się wiedzą o konfiguracji i strumieniowaniu muzyki z serwisów Tidal, Qobuz czy Highres Audio.
         parallax background
          

         Moim celem jest oferowanie Państwu kompletnych i unikalnych zestawów audio

         Staram się tak dobierać elementy zestawów audio, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania wobec jakości dźwięku i przyjemności brzmienia, co w rezultacie ma jak najbardziej zbliżyć Państwa do tych emocji, jakie towarzyszą każdemu z nas - miłośników muzyki - podczas słuchania jej na żywo.

         Jednocześnie dobieram komponenty audio w taki sposób, aby stanowiły spójny wizualnie zestaw, będący ozdobą każdego salonu i pasujący do charakteru wnętrza. W tym celu na Państwa życzenie tuninguję kolumny głośnikowe poprzez lakierowanie, krycie naturalnym kamieniem itp.

         System audio dopasowany do Państwa wymagań


         W jaki sposób działam, budując zestaw lub oferując poszczególne elementy

         Sprzedaż musi być poprzedzona wywiadem z Państwem, z którego dowiem się o rodzaju słuchanej muzyki, wielkości pomieszczenia i innych ważnych preferencjach

         AVM SD 3.2 - Odtwarzacz strumieniowy1

         Źródło

         Wybór źródła podpowiadam po wcześniejszym poznaniu Państwa potrzeb i zasobów muzycznych (płyty, własne pliki, muzyka z internetu)
         Wzmcniacz lampowy klasy premium2

         Wzmacniacz

         Wzmacniacz jest sercem zestawu i w dużej mierze kształtuje charakter brzmienia. Musi być odpowiedni do słuchanej muzyki oraz wielkości pomieszczenia.
         davis-acoustics2

         Kolumny

         Kolumny głośnikowe dobieram do wielkości pomieszczenia, wzmacniacza i dopasowania wyglądem do pomieszczenia oraz rodzaju muzyki
         audiomica4

         Okablowanie

         Kable audio spinają całość i dopełniają brzmienie - muszą być odpowiednio dobrane do charakteru muzyki i poszczególnych elementów